Léčba neplodnosti Moravskoslezský kraj

Rádi bychom vám představili centrum asistované reprodukce Ostrava - EuroFertil CZ a.s. Ostravské centrum pro léčbu neplodnosti EuroFertil CZ a.s. je na velice vysoké úrovni, proto jsme se rozhodli udělat rozhovor s vedoucím lékařem centra, MUDr. Tomášem Jarošem.

Co je důležitím krokem při léčbě neplodnosti?

 

Prvním krokem, je smířit se se svým zdravotním problémem, a to není mnohdy snadné. Zdánlivě zdravý partnerský pár totiž předpokládá, že schopnost přivést na svět dítě je právo a samozřejmost. Důležitým krojem je zbavit se studu, strachu, pocitu viny a odhodlat se navštívit zařízení poskytující kvalifikovanou péči neplodným párům.

 

Co můžete svým klientům nabídnout?

 

Jsme poctěni nabídkou pomoci neplodným párům v orientaci na komplikované cestě za naplněním snu o kompletní rodině. Využíváme těch nejmodernějších metod, jak vám splnit vaše přání mít vlastního potomka. Naši specialisté v oboru umělého oplodnění vám poskytnou kompletní péči, porozumění a soukromí. Léčba neplodnosti a umělé oplodnění je totiž jednou z možných cest, jak dosáhnout vašeho cíle. Mít vlastní dítě a kompletní rodinu.Cílem našeho programu je poskytnutí komplexní péče pro dasažení zdravého těhotenství.

 

Kdo tvoří váš tým?

 

Náš tým je složen z klinicky zkušených specialistů, kteří poskytují osobní píči s porozuměním a respektem. Jedině tak vám mohou zaručit soukromí, individuální přístup a ochotu vyjít vstříc. Naše dlouholetá praxe v oboru umělého oplodnění a léčby neplodnosti je zárukou profesionální péče věnované každému, kdo požádá o naši pomoc.

 

Více se dozvíte na našem webu, www.eurofertil.cz, kde naleznete i veškeré kontakty.

 

Vedoucí lékař centra MUDr. Tomáš Jaroš


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).